31 grudnia SYLWESTER

SYLWESTER

  Nadeszła TA noc! Dla każdej generacji inna: młodzi marzą o fantastycznej przyszłości, o wielkiej romantycznej miłości; średnie pokolenie podlicza zyski i straty minionego roku i planuje następny; najstarsi albo wspominają albo uciekają od wspomnień przed telewizor, na „białą salę”, bądź opróżniają butelki. W Szerokopasie było jak wszędzie, no, może z niewielką różnicą, ale o tym potem.
„Jak wszędzie” bo tym razem oprócz prywatek i „sesji wyjazdowych” była zabawa w świetlicy. Mógł przyjść każdy, oczywiście po uprzedniej deklaracji. Było około 30 osób, więc zabawa kameralna. Oprócz niewielkiej wpłaty uczestnicy wnieśli na wspólny stół wytwory własnej kuchni i tzw. Gorące napoje. Był upieczony przez Wiolettę wspaniały tort strzelający ogniem, były fajerwerki o północy i konkursy z nagrodami.

PLG_SYS_EPRIVACY_UNACCEPT_MESSAGE