23 styczeń - Walne zebranie OSP.

23 stycznia.......Walne Zebranie O S P w Szerokopasie

Muszę cofnąć czas. Tak bywa przy odtwarzaniu zdarzeń. Szkoda, że tylko wtedy to możliwe...

Otóż jako pierwsi w tym roku zebrali się nasi strażacy. Odbyło się uroczyste spotkanie czynnych członków OSP, członków wspierających i kandydatów. Oczywiście przybyli także przedstawiciele gminnych władz OSP, a nawet powiatowych i wojewódzkich, bo członek naszej straży, pan Wiesław Bachan jest komendantem Zarządu Oddziału Gminy, prezesem Zarządu odziału Powiatowego i członkiem Prezydium Oddziału Wojewódzkiego. Nasz Kazik Gębski to członek Zarządu Oddziału Powiatowego. Był jeszcze prezes Zarządu Oddziału Gminnego Franciszek Piróg i zawsze obecny kapelan ks. Koślicki.

Nad czym radzili i co uchwalili, nie napiszę, bo nie wiem ! Matki, żony i ..sympatyczki nie uczestniczą przecież w poważnych męskich rozmowach i w takich razach rezydują w kuchni. Violetta, Ewa, Halinka, Irena, Maria i ja byłyśmy...hostessami (!) toteż dopiero po zakończeniu obrad zaproszono nas do towarzystwa.


 Nasi „chłopcy” przed naradą.....

Właśnie ktoś nas zaprasza.....


A tu podczas części nieoficjalnej już heteropersonalnej.

PLG_SYS_EPRIVACY_UNACCEPT_MESSAGE