23 luty - Zebranie wiejskie.

Nowy rok się zaczął, więc trzeba było popatrzeć za siebie i ocenić oraz przed siebie i zaplanować. Kiedy ? Gdzie ? Oczywiście na wiejskim zebraniu w obecności wójta pana Jacka Czarneckiego, radnego pana Błądka, przedstawicieli Spółki Wodnej i policji. Było tłumnie i gwarnie, bo po zwyczajowych sprawozdaniach z prac wsi i gminy zaczepiliśmy wójta o kanalizację, meliorację, o świetlenie i o d r o g i ! Ale to jest w protokole. Chcecie? Poczytajcie! Powiem tyle, ze niewiele się dowiedzieliśmy, ponieważ większość naszych problemów wynika z budowy autostrady lub z nią się wiąże. Tak więc...pożyjemy...zobaczymy.....dowiemy się.

Słowem, Wójt nas nie zaskoczył, ale my Jego tak!

Wasza „kronikarka” omówiła projekt zagospodarowania terenu przylegającego do remizy i świetlicy. Powiem nieskromnie, że sama to wymyśliłam i opisałam, a wspierała mnie i dzieliła się bogatymi doświadczeniami w tej dziedzinie pani Stanisława Stasieczek, Michał Gębski zrobił komputerową symulację i zademonstrował zebranym. Pan Czarnecki nie ukrywał zaskoczenia i chyba zadowolenia. Od razu obiecał realizację. Mieliśmy uczucie, że coś się udało. Dołączam nasze plany. Jesli nic z tego nie wyniknie, będzie przynajmniej dowód, że próbowaliśmy wspólnie zrobić coś dobrego.

PLG_SYS_EPRIVACY_UNACCEPT_MESSAGE