Wybory w Szerokopasie

16 lutego                                                 Wybory w Szerokopasie

Niewiele na ten temat mam do powiedzenia, bo dyżurowałam w domu. Wiem tylko to, co najważniejsze, czyli kto nami będzie rządził przez najbliższe lata. I tak  funkcję sołtysa nadal będzie pełnił Piotr Brzeski. Tu dodam jednak, ze wyrosła mu konkurencja w osobie Ewy Jędrzejewskiej, która,choć we wsi "nowa", zdobyła głosy sporej części zebranych. Do Rady Sołeckiej weszły Wioletta Maćkowska i Janka Rosek.

Na zebraniu był nowy radny p.Tomasz Szczepański, który jest naszym rzecznikiem w Radzie Gminy. Mieszka w Bocieniu, ale mamy nadzieję, że o nasze sprawy tez powalczy w razie potrzeby. Jako przedstawiciel UG  przyjechał nasz nowy opiekun, p.Patryk Zabłocki. Na wiosnę na pewno będziemy mu się przypominać.

Jak zawsze mówiono o drodze do Zelgna. Lepiej zorientowani zapewniali, że droga będzie w tym roku. Bardzo chcemy w to wierzyć. Byłoby to spełnieniem naszej zbiorowej nadziei. 

  

PLG_SYS_EPRIVACY_UNACCEPT_MESSAGE