Kwiatki...kwiatki....kwiatki...

23 maja                              Sadziłyśmy kwiatki

To znaczy dziewczyny sadziły, ja byłam zwolniona. Mogę jednak napisać, że w porównaniu z innymi latami tym razem była to praca łatwa, lekka i przyjemna. Ubiegłoroczna harówka przy wydobywaniu kamieni, nawożeniu i rozgarnianiu ziemi naprawdę się opłaciła. Teraz można mieć pewność, że rośliny się rozrosną. Tym bardziej, że Bogdan przywiózł nawóz, a z ogrodowego węża można było solidnie podlać nasadzenia.
Próbowałam kobietki fotografować, ale przy pracy buźki miały  pod słońce, więc najlepsze zdjęcia mają od tej "drugiej" strony. Odnotowuję pracujące Janka Rosek, Halina Cybula, Viola Maćkowska, Barbara Tarka,
Beata Budner, Beata Śmigielska i jak prawie zawsze synowie Violi.

 

PLG_SYS_EPRIVACY_UNACCEPT_MESSAGE