Witaj Zosieńko!!!

30 października                  

 

                       Dzisiaj o godzinie 1:05 wyjrzała na świat nowa mieszkanka Szerokopasu

                                                         Zosia Maćkowska.

Od razu pokazała, że ma charakter. Była umówiona na 30- go i stawiła się w terminie. Ani "perswazje" doktorów,ani starania mamy nie skłoniły Jej do pośpiechu. Zosieńka jest smukła (2910 g na 51 cm wzrostu) i czarnowłosa, już wiemy, że zdyscyplinowana. Na pewno będzie zdolna jak wszystkie dzieci spłodzone przez 40-laków,a jeśli po mamie odziedziczy urodę, głos i energię to drżyjcie chłopaki! Już teraz ma w domu trzech zakochanych muszkieterów..

Życzmy więc Malutkiej Zosi, aby rosła zdrowa, silna i radosna , a Anioł Stróż nie spuszczał z Niej oka.

Dopusciles zpisywanie ciasteczek na tym komputrze. Ta decyzja jest odwracalna.