Jeden podpis, a ile znaczy !

 

 

odniesienie do poprzedniego wpisu 

Uwaga! Udało się!

W czasie między poprzednim wpisem a jego opublikowaniem w Kronice została uchwalona ustawa o zaostrzonych karach za okrutne traktowanie zwierzat 
Teraz wszystko w rękach sędziów RP i  ludzi, którzy reaguja na okrucieństwo lub zaniedbanie .
To kolejny dowód, że poprzez zbiorowy nacisk na decydentów można cel osiagnać.  CENTAURUS to wzorcowa fundacjaDoskonale gospodaruję zdobywanymi z trudem funduszami. Dba o kazdego darczyńcę. Członkowie CENTAURUSA cyklicznie otrzymują płyty CD i broszury z informacjami, historie uratowanych zwierzat, relacje z akcji ratunkowych i pożegnania staruszków, którzy odeszli na niebieskie pastwiska.Oprócz dni otwartych cały tydzień można zagladać do azylu i cieszyć oczy widokiem zdrowych i szczęśliwych zwierzat. 

PLG_SYS_EPRIVACY_UNACCEPT_MESSAGE