Jak co roku...

 

11 lutego                                Walne zebranie OSP

 

Wybaczcie kalendarzowa skakankę. Tak bywa z odrabianiem zaległych zadań – ważna nie data ale fakt. A faktem było doroczne Walne Zebranie naszej jednostki. Z Państwowej Straży Pożarnej przyjechał dowódca Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej z Chełmży i jego zastępca, przedstawiciel Komisji Rewizyjnej OSP gminy Chełmża Był z nami W. Bachan i kapelan Z.Koślicki. Komendant K.Gębski przewodniczył zebraniu i zgodnie z procedurą, punkt po punkcie zmierzaliśmy do finału. Żywą wymianę zdań wywołał temat przydziału mundurów, ich cena i sposób zaopatrywania jednostek, ale to wewnętrzne strażackie sprawy i nie widzę potrzeby  szczegółowej relacji w kronice wsi. Po zamknięciu obrad druhny podały skromny poczęstunek i potoczyły się zwyczajne towarzyskie pogwarki.
Jakoś ostatnio nikt nie uwiecznia tych spotkań na fotografiach. Ja mam wymówkę – popsuty aparat. Ale inni? Cóż, szkoda.

PLG_SYS_EPRIVACY_UNACCEPT_MESSAGE