Próbujemy

  22 lipca                                       Próbujemy...

 

.walczyć z chwastami zarastającymi nasadzenia przy świetlicy. Przez chwasty kosiarze z gminy kilkakrotnie wycinali nam krzewy ozdobne. Co prawda większość z nich odrastała z korzeni, ale czasu  straconego już nie odrobią. Mamy więc duże kwitnące i niskie ledwo widoczne.
Za resztę pieniędzy z 2016 roku kupiliśmy korę do obłożenia roślin. Najpierw Wojtek Maćkowski dwa razy niszczył chwasty odpowiednim płynem, a prawdopodobnie w poniedziałek będziemy rozkładać korę. Dziś z tartaku przyjechał transport. Bogdan Cybula podjął się użyć ciągnika z szuflą i rozwieźć ściółkę wzdłuż granicy działki. Potem już będzie ręczna robota. Nasza. Ciekawe, czy przy tej pracy będzie tak wesoło jak dotąd bywało. Bardzo bym tego chciała. Może dodam jakieś fotki?

PLG_SYS_EPRIVACY_UNACCEPT_MESSAGE